Het team van de Baander

Amber Agenant
Amber AgenantLeerkracht klas 1B & Arbeidstraining
Anniek Bijvank
Anniek BijvankLeerkracht Entree klas B, Uiterlijke verzorging & Stagedocent
Annelies Horstman
Annelies HorstmanLeerkracht Consumptieve technieken
Astrid van Dijk
Astrid van DijkOrthopedagoog & GZ-psycholoog
Ben Oostendorp
Ben OostendorpLeerkracht Botterproject
Ornette Troost
Ornette TroostLeerkracht klas 1A
Carien van Ginneke
Carien van GinnekeLeerkracht Textielewerkvormen & Handvaardigheid
Claudia Steenis
Claudia SteenisLeerkracht Dierverzorging & Stagedocent
Cor Kleinveld
Cor KleinveldLeerwerkmeester
tuinarbeid
Daan van der Klis
Daan van der KlisLeerkracht 3A & Stagedocent
Erwin van den Berg
Erwin van den BergLeerkracht Tuinarbeid & Dierverzorging
Femke Punt
Femke PuntLeerkracht 4B, Werken in de zorg & Schoonmaken
Ingrid Hendriksen
Ingrid HendriksenLeerkracht 2B
Jan Polhout
Jan PolhoutConciërge
Jans Schepers
Jans SchepersLeerkracht Paardenverzorging, Bloemschikken & Plantenteelt
Jennifer Westening
Jennifer WesteningLeerkracht 4B, Stagedocent & Uiterlijke verzorging
John Peters
John PetersLeerkracht Metaalbewerking & Lascursus
Jos van Seventer
Jos van SeventerLeerkracht Tweewielertechnieken
Maarten van Dijk
Maarten van DijkLeerkracht Consumptievetechnieken & Keukenvaardigheden
Marjo van den Brand
Marjo van den BrandLeerkracht Entree klas A & Stagedocent
Margriet van Dijk
Margriet van DijkLeerkracht 1C & Handvaardigheid
Mbarka Massop
Mbarka MassopAdministratief medewerkster & Verzuimcoördinator
Marian Klomp
Marian KlompWaarnemend directeur & Zorgcoördinator
Martijn van Elteren
Martijn van ElterenDirecteur, Bestuurder
Maurice Couvee
Maurice CouveeLeerkracht 3B & Muziek
Ottolien Kleijmeer
Ottolien KleijmeerRoostermaker & Financiën
Paul Feitz
Paul FeitzLeerkracht Houtbewerking, Arbeidstraining & Schilderen
Patricia Özdemir
Patricia ÖzdemirLeerkracht 2A & Zorg
Petra van ‘t Klooster
Petra van ‘t KloosterStagecoördinator
Judith Mol
Judith MolAdministratief medewerker
Sabrina Mekenkamp
Sabrina MekenkampLeerkracht 5A & Stagedocent
Shayen van Sichem
Shayen van SichemLeerkracht Gymnastiek
Thijs van den Brand
Thijs van den BrandLeerkracht 4A & ICT
Truus de Jong
Truus de JongLeerkracht Houtbewerking & Glasbewerking
Carla van der Linden
Carla van der LindenLeerkracht